Rozvrh závozových tras

PONDĚLÍ:

Bílina, Dalovice, Dubí, Duchcov, Hrob, Chodov, Chomutov, Jirkov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Litvínov, Most, Nová Role, Osek, Ostrov, Teplice, Ústí nad Labem

Česká Kamenice, Hřensko, Chřibská, Krásná Lípa, Kyjov, Mezní Louka, Mikulášovice, Rožany, Rumburk, Srbská Kamenice, Staré Křečany, Šluknov, Varnsdorf, Velký Šenov, Vysoká Lípa


ÚTERÝ:

Bakov nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Bělá pod Bezdězem, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Dobrovice, Doksy, Dubá, Jestřebí, Kostelec nad Labem, Liběchov, Lysá nad Labem, Mělník, Mladá Boleslav, Neratovice, Obříství, Stará Boleslav, Štětí, Všetaty

Benešov nad Ploučnicí, Cvikov, Česká Lípa, Desná, Chrastava, Jablonec nad Nisou, Jablonné v Podještědí, Kamenický Šenov, Liberec, Mimoň, Mnichovo Hradiště, Nový Bor, Semily, Smržovka, Tanvald, Turnov, Velké Hamry, Vratislavice nad Nisou, Zákupy, Žandov, Železný Brod


STŘEDA:

Hořice v Podkrkonoší, Hradec Králové, Choceň, Chrudim, Jičín, Kostelec nad Orlicí, Libchavy, Markvartice u Sobotky, Pardubice, Přelouč, Sobotka u Jičína, Třebechovice pod Orebem, Vysoké Mýto

Beroun, Černčice, Čížkovice, Hořovice, Kožlany, Kralovice, Králův Dvůr, Libochovice, Louny, Plasy, Plzeň, Rakovník, Rokycany, Třebenice, Třemošná, Zbiroh, Zdice, Žatec, Žebrák


ČTVRTEK:

Brandýsek, Hostivice, Hostouň, Kladno, Praha (Braník, Břevnov, Háje, Hlubočepy, Hodkovičky, Horní Měcholupy, Hostivař, Hradčany, Hrdlořezy, Chodov, Jinonice, Josefov, Karlín, Košíře, Krč, Kunratice, Lahovice, Lhotka, Libeň, Liboc, Libuš, Malá Chuchle, Malá Strana, Malešice, Michle, Modřany, Motol, Nebušice, Nové Město, Nusle, Petrovice, Podolí, Prosek, Přední Kopanina, Radlice, Ruzyně, Řeporyje, Řepy, Sedlec, Smíchov, Sobín, Staré Město, Stodůlky, Strašnice, Střešovice,

Střížkov, Šeberov, Štěrboholy, Třebonice, Veleslavín, Velká Chuchle, Vinohrady, Vršovice, Vysočany, Vyšehrad, Zadní Kopanina, Záběhlice, Zličín, Žižkov), Velvary


PÁTEK:
Kralupy nad Vltavou, Litoměřice, Líbeznice, Lovosice, Odolena Voda, Praha (Bohnice, Březiněves, Bubeneč, Čakovice, Černý Most, Čimice, Dejvice, Dolní Chabry, Dolní Měcholupy, Dolní Počernice, Dubeč, Ďáblice, Hloubětín, Holešovice, Horní Počernice, Hostavice, Kbely, Kobylisy, Kyje, Letňany, Lysolaje, Satalice, Troja, Třeboradice, Vokovice), Roudnice nad Labem, Úžice, Veltrusy, Vraňany, Zdiby


V případě, že se nenastřádá dostatečné množství zakázek, které by pokryly náklady na dopravu, si vyhrazujeme právo zaslat Vám objednané zboží přepravní službou, a to i přes plánovaný rozvrh tras.

Obce neuvedené v rozvrhu tras obesíláme přepravní službou, není-li dohodnuto jinak. Pro možnost zařazení Vašeho odběrného místa do rozvozového plánu se, prosím, informujte na obchodním oddělení.


Od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020 ZAVŘENO!!! Poslední trasa před Vánoci je v pátek 20. 12. 2019.
V těchto dnech můžete posílat objednávky poštou, e-mailem nebo faxem. Od čtvrtku 2. 1. 2020 je otevřen prodejní sklad. Zboží začínáme rozvážet v pátek 3. 1. 2020.


POZOR!
10. a 13. 4. 2020, 1. a 8. 5. 2020, 6. 7. 2020, 28. 9. 2020, 28. 10. 2020 – ZAVŘENO, trasy se nenahrazují! Případné objednávky zašleme prostřednictvím přepravní služby.

 

Město Den závozu Město Den závozu
Bakov nad Jizerou Úterý Markvartice u Sobotky Středa
Benátky nad Jizerou Úterý Mezní Louka Pondělí
Benešov nad Ploučnicí Úterý Mělník Úterý
Beroun Středa Mikulášovice Pondělí
Bělá pod Bezdězem  Úterý Mimoň Úterý
Bílina Pondělí Mladá Boleslav Úterý
Brandýs nad Labem Úterý Mnichovo Hradiště Úterý
Brandýsek Čtvrtek Most Pondělí
Cvikov Úterý Neratovice Úterý
Čelákovice Úterý Nová Role Pondělí
Černčice Středa Nový Bor Úterý
Česká Kamenice Pondělí Obříství Úterý
Česká Lípa Úterý Odolena Voda Pátek
Čížkovice Středa Osek Pondělí
Dalovice Pondělí Ostrov Pondělí
Desná Úterý Pardubice Středa
Dobrovice Úterý Plasy Středa
Doksy Úterý Plzeň Středa
Dubá Úterý Praha Čtvrtek, Pátek
Dubí Pondělí Přelouč Středa
Duchcov Pondělí Rakovník Středa
Hořice v Podkrkonoší Středa Rokycany Středa
Hořovice Středa Roudnice nad Labem Pátek
Hostivice Čtvrtek Rožany Pondělí
Hostouň Čtvrtek Rumburk Pondělí
Hradec Králové Středa Semily Úterý
Hrob Pondělí Smržovka Úterý
Hřensko Pondělí Sobotka u Jičína Středa
Choceň Středa Srbská Kamenice Pondělí
Chodov Pondělí Stará Boleslav Úterý
Chomutov Pondělí Staré Křečany Pondělí
Chrastava Úterý Šluknov Pondělí
Chrudim Středa Štětí Úterý
Chřibská Pondělí Tanvald Úterý
Jablonec nad Nisou Úterý Teplice Pondělí
Jablonné v Podještědí Úterý Třebechovice pod Orebem Středa
Jestřebí Úterý Třebenice Středa
Jičín Středa Třemošná Středa
Jirkov Pondělí Turnov Úterý
Kadaň Pondělí Ústí nad Labem Pondělí
Kamenický Šenov Úterý Úžice Pátek
Karlovy Vary Pondělí Varnsdorf Pondělí
Kladno Čtvrtek Velké Hamry Úterý
Klášterec nad Ohří Pondělí Velký Šenov Pondělí
Kostelec nad Labem Úterý Veltrusy Pátek
Kostelec nad Orlicí Středa Velvary Čtvrtek
Kožlany Středa Vraňany Pátek
Kralovice Středa Vratislavice nad Nisou Úterý
Kralupy nad Vltavou Pátek Všetaty Úterý
Králův Dvůr Středa Vysoká Lípa Pondělí
Krásná Lípa  Pondělí Vysoké Mýto Středa
Kyjov Pondělí Zákupy Úterý
Liberec Úterý Zbiroh Středa
Liběchov Úterý Zdiby Pátek
Libchavy Středa Zdice Středa
Libochovice Středa Žandov Úterý
Litoměřice Pátek Žatec  Středa
Litvínov Pondělí Žebrák Středa
Líbeznice Pátek Železný Brod  Úterý
Louny Středa    
Lovosice Pátek    
Lysá nad Labem Úterý