Reakce zákazníků

Dobrý den paní,
srdečně děkuji za rychle a skvěle vyřízenou objednávku, vzorové balení! Děkuji i za vzorky čajů a letáček s nabídkou bylinek pro podporu imunity. Udělali jste mi velkou radost.
Vaše čaje pravidelně kupuji, mám ráda Vaše výrobky, ale tak pestrou nabídku bohužel v obchodech nemají. Díky, díky, ráda doporučím váš eshop známým i rodině. Výrobky ze zázvoru mám pro kamarádku, která zázvor pravidelně konzumuje i s manželem. Určitě bude mít radost.
Přeji Vám spokojené zákazníky a hlavně hodně pohody a zdraví.
PhDr. Miroslava Nováková z Kostelce nad Orlicí, region Podorlicko v Královéhradeckém kraji.


Dobrý den všem "eshopačkám a eshopákům u Grešíků" :-),
dovolte, abych Vám upřímně poděkovala za rychlou realizaci mé objednávky a pečlivé perfektní zabalení produktů. Prostě díky od srdce!!! Nebudu dál zdržovat, jen Vám všem ve firmě popřeji úspěšný vstup do únorových dní, ať se Vám daří,
zdraví Ivana K.


Dobrý den,
děkuji za zboží, které jsem si u Vás objednala. Dorazilo včas a v pořádku, a co je hlavní - všechno je naprosto báječné:-).
Děkuji Vám i za to, že ceny výrobků jsou přiměřené a kvalita vysoká. Je potěšující, že lze tímto způsobem obchodovat - i dnes - i tady.
Přeji mnoho úspěchů a spokojené zákazníky :-),
Irena Klokočníková


Hezký den všem,
moc děkuji za váš přístup i za trpělivost, dnes zboží dorazilo. Je v pořádku a máme z něj, já i kolegyně, opravdu radost.
Počítáme, že zájemců o vaše čaje bude přibývat, aspoň z řad zaměstnanců Sazky.
Ještě jednou díky a přeji krásný víkend.
Jiřina Vegnerová


Dobrý večer, chci Vám jen strašně moc poděkovat za Váš eshop, za produkty, za bohulibou činnost, kterou děláte.... Jste báječní. Dnes jsem pracovala s bylinkami, které jsem si od Vás objednala a bez problémů dorazily. Měla jsem voňavý večer plný pohody. Děkuji Vám za to, mějte sílu a chuť, možnosti takto pracovat dál....stojí to za to..... :) Buďte zdraví, šťastní a kéž se daří.... S pozdravem a velkým díky spokojená zákaznice, masérka Tereza Eisenreichová. Vážně, vážně díky.


Dobrý den, doufám, že tento email dojde do správných rukou.
Objednávám velice často přes internet, ale ještě nikdy se mi nestalo, abych jeden den objednala a druhý den měla kompletní objednávku doma. Tímto bych chtěla všem poděkovat. Tento nákup jsem si užila. Díky také za dárek, miluji čaje!
S pozdravem Marcela Týčová.


Dobrý den,
chtěla jsem Vám moc poděkovat za skvělou a rychlou službu. Balík dorazil včera ve 14 hod.
Určitě Váš obchod opět využiji a všem známým Vás budu doporučovat.
Ještě jednou děkuji a přeji krásné léto.
Tereza Mašková


Dobrý den,
I já děkuji za super rychlé dodání vašich bylinek,zároveň děkuji za katalog (i drobný dáreček), v kterém si ráda listuji. Už mám seznam , co si u vás zase objednám. Jste profesionálové '-))Na bylinky nedám dopustit, pomohly mé dcerce, když už medicína byl opravdu bezradná! A vy máte na eshopu takový výběr, až očí přechází.
Přeji Vám mnoho úspěchů a určitě u Vás budu objednávat častěji.
S pozdravem Vlaďka


dobrý den
děkuji, zboží přišlo v pořádku, hezky zabalené a ve výborné kvalitě, doporučím vás každému zájemci, jako kvalitního dodavatele. V případě potřeby opět rád využiji vašich služeb.
S pozdravem Miroslav Vlk


 ,,Dobrý den týme Grešík.cz ,-)
rád bych Vám poděkoval za doručení a malé překvápko v podobě vzorků čaje :-)
Objednával jsem u Vás úplně poprvé a jsem se vším moc spokojený, máte to prostě všechno vychytané ,-) I ty jednotlivé balení, designově fakt pěkné. Koření ani čaje jsem ještě nestihl všechno vyzkoušet, ale věřím, že budou výborné ,)
Ať se Vám i nadále daří a obchody jdou dobře :-)


Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za opravdu bleskurychlé odeslání objednaných čajů. Zachránili jste mě od pití obyčejných, nad kterými jsem jen znechuceně kroutila hlavou. Moc Vám děkuji, Vaše čaje jsou úžasné, chutné a nedokážu si představit, že bych ještě někdy pila jiný.
Ještě jednou Vám děkuji za Vaše produkty, jsem jimi opravdu nadšená a věřím, že brzy budu objednávat další.
S pozdravem
Jana C. 


Dobrý den,
dnes jsem od Vás obdržela objednanou zásilku. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za ochotu a rychlost, s jakou byl můj požadavek vyřízen.
Přeji Vám všem krásné a pohodové Vánoce, hodně zdraví, štěstí a radosti v novém roce a také spousty spokojených zákazníků !
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.
Vladimíra Lacinová


Vážený týme Grešík,
Dnes ráno cestou do práce jsem obdržela SMS, že mi bude doručen balíček s kořením.
Děkuji za úžasně rychlou expedici, ani jsem netušila, že platba kartou probíhá okamžitě.
Vaše koření kupuji již dlouhou dobu. V poslední době, v krámku, kde jej obvykle kupuji, již minimálně dva týdny nemají mnou oblíbené druhy. Proto jsem zkusila objednat přes e-shop ačkoliv takto běžně nenakupuji. Dokonce jsem objevila druhy směsí, které jsem ještě nevyzkoušela.
Potěšilo mě, že grilovací bylinky nabízíte ve větším balení a ze velmi příznivou cenu. Neuvažujete o rozšíření i na jiné druhy směsí koření např. Piri-piri nebo bruschetta?
Musím rovněž pochválit balení, krabičky jsou nádherné, je mi líto je likvidovat do sběrového papíru, ale nenapadlo mě nějaké využití.
O vánocích jsem „ochutnávku“ koření darovala kolegyním v práci – skvělý dárek.
Děkuji
S pozdravem
Peřinková


Děkuji,
zásilka přišla rychlostí blesku a zboží je, jako vždy, prvotřídní :-)
s přáním hezkého dne a se srdečným pozdravem
Fialová Kateřina


Vážený pane Grešíku,
objednal jsem si u Vás bylinné čaje na průdušky, zaplatil předem a dnes prakticky za den dorazil balíček. Navíc jsem v něm našel malý dárek - 5 čajů. Velmi mě to potěšilo, myslím, že jste dobrá a solidní firma.
Děkuji Vám.
Zdraví Z. Jančárek  


Dobrý den,
děkuji Vám za zprávu a kladné vyřízení, zboží budu očekávat. Nakupovala jsem u Vás poprvé a jsem velmi spokojená. Máte úžasnou nabídku v e-shopu, Vaše výrobky mají moc krásné obaly, grafik si hodně pohrál a výrobkům tyto obaly dávají punc důkladné a neošizené práce výrobce. A samozřejmě také obsah těchto obalů je pro mě výjímečný, krásně sladěné chutě čajů i směsí koření.... Jsem prostě nadšená a určitě zůstanu věrnou zákaznicí.
Děkuji a přeji pěkný den
Renata Lapišová


Dobrý den,
už jsem u Vás několikrát objednala a chci moc poděkovat za opět rychlé vyřízení objednávky.
Je to opravdu skvělé, jeden den objednám a druhý mi to přinesou do práce. Opravdu moc děkuji za rychlé vyřízení a budu se těšit u další objednávky.
Jen samotnou lichořeřišnici od Vás jsem doporučila tolik lidem a mě velice pomáhá na imunitu, Vašim bylinkám moc věřím a je vyzkoušené, že pomáhají.
Hezký den
Děkuji
S pozdravem
Lucie Chmelík Kadlecová


Dobrý den vážený pane Grešík,
dobrý den firmo a vážení zaměstnanci! Již dlouhou dobu mám zdravotní potíže a navštěvuji bylinkárnu u nás v Liberci kde si často kupuji různé bylinné přípravky at už od vaší firmy a nebo od někoho jiného. Jelikož máme velice dobré a solidní známé od vás z Děčína a často je navštěvujeme známe Děčín docela dobře. Ale co jsme ještě neznali byl váš obchod, který jsme nedávno navštívili a byli unešeni. Nádherné vůně a příjemné prostředí a spousty bylinných preparátů a kapiček a bylinek a také........Děčínská jeřabinka Vynikající destilát a když polknu doušek vidím kus vaší krásné Děčínské krajiny samozřejmě i se stromy bez kterých by tato dobrota na světě asi nikdy nebyla že? No a také tedy mám inspiraci co koupit svému otci který Václav jest a příští měsíc má svátek. Naštěstí bylinkárna v Liberci má jeřabinku v prodeji a tak nemám obavy že bych ji musel u vás objednávat a nebo pro ni jezdit či požádat své již zmíněné známé aby ji k nám přivezli. No ostatně to naštěstí není daleko a těch círka 80 kilometrů člověk lehce zdolá rád i vlakem. Na závěr mého mailu vám chci ještě poděkovat, za to že jste, popřát mnoho úspěchů v životě i v práci a mnoho štěstí a ať se vám všem daří. A věřte mi že si na Děčín a na vaše bylinkářství vždy rád vzpomenu a to nejen při panáčku bylinky z jeřabin!
S pozdravem Čeliš Roman z Liberce  


Dobrý den,
děkuji Vám za profesionální vyřízení mé zakázky, balík mě byl v pořádku včera dodán poštou "až do domu".
Velice si vážím Vašeho profesionálního přístupu.
Ing. Kotyza


Dobrý den,
velice Vám děkuji za super rychlé vyřízení mojí objednávky. Nejen, že máte skvělé produkty, ale máte i super služby. Zboží jsem si ve Vašem e-shopu objednala ve čtvrtek večer a dnes ráno (v pondělí) v 8. hod už jsem měla balíček dodaný. Budu Vás všude doporučovat a chválit. Ještě jednou děkuji.
Vaše spokojená zákaznice Jana Baslová, Malešov okr. Kutná Hora  


Dobrý den,
objednával jsem si u Vás čaje, vše došlo v pořádku, čaje kvalitní, maximalní spokojenost, došlo to, co jsem si objednal, což nemůžu říct o všech e.shopech, kde vám pošlou něco jineho, což se stat může, ale pak to nechcou řešit a přestanou s váma komunikovat.
Děkuji Vám i zaměstnancům vašeho obchodu, mezi známýma váš obchod doporučím, mějte se pěkně.
S pozdravem Ladislav Horák  


Moc děkuji celé firmě za bleskové vyřízení mé objednávky koření. Ve Valašských Kloboukách se v sobotu konal Mikulášský jarmark a návštěvníkům se koření líbilo. Nepočítal jsem s takovou pohotovostí při vyřizování.
Moc DĚKUJI! Vaňatka


Dobrý den,
děkuji Vám za čaj "Dobrou noc". Dovoluji si uvést, že čaj téměř nepiji. A na skutečnost, že by bylinný čaj mohl být až tak ku prospěchu, jsem také moc nevěřila. Nicméně má současná velmi neutěšená situace, kdy nespím, nejím,...., než polykat nějaká psychofarmaka, zkusila jsem váš čaj Dobrou noc a ono to funguje. Samozřejmě nespím jako když mě do vody hodí, ale spím! Moc vám děkuji, že jste firmou, která neklame zákazníka a vyrábí čaj, který pomáhá i chutná. IK


Jen Vám chci napsat, že jsem si při návštěvě Českého Krumlova nakoupila pár čajů vyrobených vaší firmou a jsem uchvácená jejich příjemnou chutí a vím, že jiné čaje už u mě nemají šanci... Třeba Brusinková paseka - lahoda. Děkuji za zpříjemnění každého dne.
Martina Novotná 


Děkuji Vám za Váš čaj Prostatin, je nejlepší. Buberník
Jeho účinnost je až překvapivá. Jen mi poraďte, jak to mám udělat, abych ho užíval, i když se mi uleví.


Zdravím všechny u Grešíků...
...a musím Vám napsat, že Váš šípkový čaj s medíkem je něco tak úžasně lahodného, až to popsat nelze... (a to znám čajík ze šípků z přírody, jež si trhávám). Je to první šípkový čaj z obchodní sítě, který je naprosto báječný... Fakt chutná šípkově a i návštěvy u nás vždy oslní svou nefalšovanou vůní a chutí... 
A pak Vás musím pochválit za Indiánské léto - to Vaše balení je také na trhu nejlepčejší... (nakupuji vše v Semilech).
Jinak nechť se Vám skvěle daří, mnoho nadšených zákazníků přeje 
Sylvie Dostalíková


Dobrý den,
každý nový den začínám na Brusinkové pasece, za což bych Vám ráda poděkovala... je úžasná!
Přeji hodně spokojených zákazníků! :-)
Se srdečným pozdravem
Bc. Alžběta Havelková


Vážení přátelé,
moc a moc vás zdravím. Mrzí mě, že nejsem a nebudu první, kdo vychvaluje vaše čaje. Jsou opravdu doslova vynikající, to myslím upřímně a vážně.
Dcera mně přinesla tyto čaje: Děčínskou směsPrůduškový čaj a čaj Dobrou noc, kašel mě přešel a spím lépe!! Tak si po vypotřebení koupím další.
Srdečně vás zdraví
Jarmila Mastná 


Dobrý den,
dostala jsem k vánocům od svého zaměstnanavtele Vánoční čáj. Tak výborný čaj jsem už dlouho nepila a to piji různé čaje denně. Je to příjemné osvěžení i při našem oblíbeném lyžování. Dcera, která čaje nějak nemusí, si ho také oblíbila.
Děkuji, Sedláková


Milý dopis od zákazníka
 


Dobrý den,
chtěla bych Vám velmi poděkovat za vynikající kořeníčko, které jsem si od Vás objednala prostřednictvím lékárny ve Staňkově. Musím říct, že dokonce předčilo moje očekávání. Je krásně barevné (na rozdíl od běžného koření, které většinou mívá neurčitu barvu) a chuťově vynikající. Jsem opravdu nadšená a koření už si budu kupovat pouze u Vás.
S pozdravem Mgr. Jana Ondrášiková